-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Aday listeleri havalarda uçuşuyor! Bir Liste daha..!

Ak Partide adayların açıklanmasına az bir süre kala, aday listeleri havalarda uçuşuyor. Akşam saatlerinde basın kuruluşlarına Ak Parti Genel Başkanı Erdoğan’ın imzası ile bir liste daha servi edildi..

18:40:51 | 2019-01-07

Ak Parti'de belediye başkan adaylarının ne zaman açıklanacağına dair belirsizliğin bu hafta sona ermesi beklenirken, bugün sabah saatlerine bazı çevrelerce müstakbel belediye başkanları servis edilmişti. Akşam saatlerinde ise Ak Parti logolu, Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan imzalı bir liste daha servis edildi.  

Sabah saatlerinde servis edilen listede Hendek, Karapürçek ve  Pamukova ilçelerini  Cumhur ittifakı olarak MHP'ye bırakıldığı görülürken, akşam saatlerinde Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan imzalı servis edilen listede ise Sakarya da İlçelerin tümünde Ak Partili adayların bulunduğu MHP’ye bırakılan hiçbir ilçenin bulunmadığı görülüyor.

Son servis edilen listede Pamukova,  mevcut belediye başkanı Cevat Keser’in ismi bulunurken, Ali İnci Adapazarı, eski İl başkanı Fevzi Kılıç ise Serdivan adayı olarak görülüyor.

Servis edilen listelerin adaylar resmi olarak açıklanıncaya kadar, servis edilmeye devam edilmesi beklenirken, Ak Partili yöneticileri resmi açıklama olmadan bu tür servis edilen listelere itibar edilmemesi gerektiğini ifade ediyorlar.

İŞTE SERVİS EDİLEN VE RESMİ OLMAYAN SON LİSTE:
ETİKET :  Pamukova Aday listeleri havalarda uçuşuyor Bir Liste daha

Tümü