-- Adversting 9 --

siber güvenlik

30 Ağustos Zafer Turnuvası Şampiyonu 'Ejderyalar' Oldu..

Özdemirler halı saha sosyal tesislerinde 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen '30 Ağustos Zafer Turnuvası finali gerçekleşti..

03:53:04 | 2018-10-03

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen turnuva finalinde, Ejderyalar ve KaraÇardak spor finalde karşı karşıya geldiler, başlama düdüğünü çalan maçın hakemi Özcan sevinç final karşılaşmasını başlattı, futbol adına heycan dolu anların yaşandığı mücadelede, iki takımında gerçekleştirdiği karşılıklı ataklarla kıran kırana oynanan maçta ''Ejderyalar KaraÇardak sporu 9-7 yenerek 30 Ağustos Zafer Turnuvasının Şampiyonu oldular. Kazanan takıma madalyalarını ve kupasını veren Ak Parti Pamukova ilçe başkanı Fatih Akın ve Elperek Mahallesi muhtarı Muhsin Gür şampiyon olan takımın futbolcularını tebrik ettiler.

30 Ağustos Zafer Turnuvası düzenleyen Oğuzhan Gür yaptığı açıklamada, ''Turnuvaya katılım sağlayan tüm sporcularave Kupa törenine katılan Ak parti İlçe Başkanı sayin Fatih Akın'a, Elperek Mahalle Muhtarı Sayın Muhsin GÜR'e ve maçlarımızı yöneten Sayın Özcan Sevinç hocamıza çok teşekkür ederek taleplerin yoğun olduğunu Pamukova'mızda bu tarz sosyal aktivitelerin devamlı olması gerektiğine vurgu yaptı. Final maçı ile ilgili iki takımda çok güzel bir mücadele ortaya koydu ve bence iki takımda kazanmayı hakketti. KaraÇardak Spor'a centilmence oyunu ve turnuvamıza renk kattıkları  için gönülden teşekkür ediyorum''dedi.

 (Haber:Levent Tüysüz)
ETİKET :  Pamukova 30 ağustos zafer turnuvası finali gerçekleşti

Tümü