-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Ahilar Mahallesinde dereye giren 7 yaşındaki çocuk boğuldu..!

Pamukova Ahiler Mahallesinde arkadaşları ile Kürtaliler deresine serinlemek için giren 7 yaşındaki Hilkmet Atov derede taşların arasına sıkışarak hayatını kaybetti.

20:57:09 | 2018-06-12

Pamukova İlçesi Ahiler Mahallesinde Saat:17.00 sıralarında 5 arkadaşı ile Ahiler mahalle si Başdeğirmen mevkiinde bulunan Kürtaliler deresine 5 arkadaşı ile serinlemek için giren 7 yaşındaki, Hikmet Atov, derenin içindeki taşların arasına sıkıştı.

Suyun içinde taşların arasına sıkıştığını gören arkadaşları panik içinde bağırmaya başlayınca, dereye yakın tarlada çalışan mahalle sakinleri koşarak olayın olduğu bölgeye geldi ve 7 yaşındaki Hikmet Atov’u sıkıştığı yerden kurtardılar.  112 ambulansa haber veren mahalleliler   çocuğu kucaklarına alıp mahalle yoluna çıkarttılar.

Olay yerine gelen 112 acil yardım personeli uzun süre ambulansta çocuğu hayata döndürmeye çalıştı.  Daha sonra Pamukova İlçe hastanesine getirilen 7 yaşındaki  Hikmet Atov yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayıp hayatını kaybetti.

Jandarma olayla ilgili tahkikat başlatırken, 7 yaşındaki Hikmet Atov’un cansız bedeni Adli Tıp Kurumuna gönderildi. (Haber: Levent Tüysüz)
ETİKET :  Pamukova Ahilar Mahallesinde dereye giren 7 yaşındaki çocuk boğuldu

Tümü