-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Ak Gıda çalışan kadınlarını ağırladı

Ak Gıda Pamukova Üretim tesisi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle kadın çalışanları için keyifli bir etkinliğe imza attı..

00:20:45 | 2018-03-09

Süt ve süt ürünleri sektörünün en büyük işletmesi olan Ak Gıda’nın, Türkiye’deki 5 fabrikasından biri olan Sakarya Üretim Tesisindeki kadın çalışanlar için “ByBaristo Sakarya” da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinliği gerçekleştirildi.

KADINLAR GÜNÜ KUTLAMASI

Ak Gıda, Türkiye coğrafyasına yayılmış 5 fabrikasından biri olan Sakarya (Pamukova) Üretim Tesisinde, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında keyifli bir etkinliğe imza attı. Kadın çalışanlarını, “ByBaristo Sakarya”da düzenlenen kahvaltıda ağırlayan Ak Gıda, tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

BİR ARAYA GELDİLER

Düzenlenen kahvaltıda bir araya gelen kadınlara, etkinliğin sonunda günün anısına hediye paketi verildi. Bu gibi güzel etkinliklere ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını kaydeden ByBaristo Sakarya İşletme Müdürü Yiğit Ertaş, “ByBaristo Sakarya olarak böylesine güzel bir etkinliğe ev sahipliği yapmaktan ötürü mutluyuz. Tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum” dedi.

siber güvenlikETİKET :  Pamukova Ak Gıda çalışan kadınlarını ağırladı

Tümü