-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Ak Parti eski İlçe Başkanı Şen hastaneye kaldırıldı..

Ak Parti Pamukova Eski İlçe Başkanı Hüseyin Şen rahatsızlanıp Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. 49 yaşındaki Şen daha sonra Yalova'ya sevk edildi..

09:56:44 | 2018-11-25

uzun yıllar Ak Parti Pamukova ilçe başkanlığı yapan  Ak Parti kurucularından Hüseyin Şen bugün öğle saatlerinde Hüseyinli köyündeki evinde rahatsızlandı.Yere düşen 44 yaşındaki Şen şuuru kapalı olarak ambulansla Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Burada  yapılan ilk muayene sonrasında Şen, tedbir amaçlı olarak ta uyutuldu. Şen'in rahatsızlığına teşhis konamazken, gece geç saatlerde 112 ambulans ile Yalova'ya sevk edildi.

Ak Parti eski ilçe Başkanı Şen'in hastaneye kaldırıldığını öğrenen Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Akın, Ak Parti Belediye Başkan aday adayı Gürsel Işık,Ak Parti İll Başkanı Fevzi Kılıç,eski milletvekili Ali İnci, partililer ve yakınları hastaneye gelerek  Şen'in sağlık durumu hakkında bilgi aldılar.

Son gelen bilgilere göre Hüseyin Şen'in Yalova da yoğun bakım ünitesinde tedavisinin devam ettiği, uyutulmaya devam edildiği ve sağlık durumunda şu anda endişe edilecek bir şeyin olmadığı ifade edildi.
ETİKET :  Pamukova Ak Parti eski İlçe Başkanı Şen hastaneye kaldırıldı

Tümü