-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Ak Parti ilçe Başkanı Akın Cumhurbaşkanını böyle karşıladı..

Pamukova Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Akın, Sakarya’ya mitinge gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı karşılanmasında Cumhurbaşkanı bakın kendini tanıtan İlçe Başkanına ne dedi?

03:35:01 | 2018-06-06

24 Haziran Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçim çalışmaları kapsamında Sakarya’ya miting için gelen Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan miting alanına geldiğinde belediye başkanları ve İlçe başkanları tarafından karşılandı.

Karşılamada tek tek belediye başkanları ile İlçe başkanları ile tokalaşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisini tanıtan İlçe ve belediye başkanlarının bazıları ile arasında kısa süreli diyaloglarda oluştu.

Karşılama sırasında Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Akın İle toklaşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Akın’a “ Nasılsın bakalım genç başkan “ diyerek hitap ettiği.  Akın’ın ise “ Hoş geldiniz. Sağlığınıza duacıyız Sayın Cumhurbaşkanın “  dediği ifade edildi.

Ak Parti İlçe Başkanı Akın, miting öncesi  Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü  ve Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Hamza Yerlikaya ile de bir araya geldi.
ETİKET :  Pamukova Ak Parti ilçe Başkanı Akın Cumhurbaşkanını böyle karşıladı

Tümü