-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Ak Parti İlçe Başkanı Akın dan 29 Ekim mesajı..

Pamukova Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Akın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısı ile bir kutlama mesajı yayınladı..

13:29:58 | 2018-10-29

" Milletimizin şanlı tarihindeki en önemli dönüm noktalarından biri olan Cumhuriyetimizin 95. yılını büyük bir gurur ile kutluyoruz. İnanıyorum ki içinde bulunduğumuz bu gururu Cumhuriyetimizin 95. yılında olduğu gibi, çok daha güçlü bir şekilde 2023, 2053 ve 2071 yıllarında da yaşayacağız.

Milletçe 15 Temmuz ruhu gibi el birliği, gönül birliği ile çalışmalarımızı sürdürürsek çok daha güçlü ve çok daha müreffeh bir ülke olmamızın önünde hiçbir engel kalmaz.

AK Parti olarak, birlik ve kardeşliğimizi bozmak üzerine hesap yapanlar, oyun kuranlar karşısında; nasıl bağımsızlık mücadelesinde omuz omuza vererek savaşmış, kazanmış ve kalkınmışsak bugünde aynı inançla omuz omuza vererek bu ülkenin kalkınması için çaba göstereceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

Bu tarihi gün dolayısıyla, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, İstiklal Harbi Kahramanlarımıza, dökülen kanlarıyla bu toprakları bizlere vatan yapan, vatanımızın ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğü için can veren aziz şehitlerimize, kahraman gazilerimize en derin şükranlarımı sunuyor, tüm Pamukovalı hemşerilerimin Cumhuriyet Bayramı’nı en içten dileklerimle tebrik ediyorum "

                                                                                    Fatih Akın

                                                                               Ak Parti İlçe Başkanı
ETİKET :  Pamukova Ak Parti İlçe Başkanı Akın dan 29 Ekim mesajı

Tümü