-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Ak Parti Milletvekili adayları Pamukova da

AK Parti milletvekili adayları, Pamukova Ak Parti İlçe Teşkilatı'nı ziyaret ederek partililere kendilerini tanıttılar.

03:21:35 | 2018-05-24

Ak Parti İlçe teşkilat binasında düzenlenen programa, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti İlçe Başkanı Fatih Akın, Milletvekili Adayları; Çiğdem Erdoğan Atabek, Ekrem Yüce, Kenan Sofuoğlu, Ali İnci ve Recep Uncuoğlu ile partililer katıldı.Milletvekili adayı Ali İhsan Yavuz ise Ankarada olduğu için toplantıya katılamadı.

Milletvekili adaylarıyla birlikte tüm ilçeleri ziyaret ettiklerini belirten AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, toplantı açılışında yaptığı konuşmada Pamukova ilçe teşkilatında güzel çalışmalar gerçekleştirildiğini, 24 Kasım seçimlerin geçtiğimiz tüm seçimlerden farklı ve zorlu olduğunu ifade ederek, " Bütün seçimleri yan yana getirin, ne kadar zorluğu varsa bu seçim belki onlardan daha fazla zorluk dercesinde bir seçim.Cumhurbaşkanımızı yıkma daına herkes aynı safta birleşmiş. Bizde bu safta birleştik. El ele, omuz omuza, gönül gönüle mücadele ediyoruz. Seçimlerde poblem olacığını düşünmüyorum. Ama bir oy daha fazla alalım " dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Akın, Milletvekili adaylarına daylıklarının hayırlı olmasını dileyerek, “ Beş yıldan bu yana Pamukova teşkilatı çalışmları ile yeterli performansı göstedi bundan sonrada gösterecektir. İlçemizde yapmı devam eden spor tesileri, hastane inşatımız devam ediyor. Bu zamana kadar milletvekillerimizin desteğini hep yanımızda hisssettik. Bundan sonrada hizmet anlamında kapılarını çalıcağız. Hayırlı olsun “ dedi.

Milletvekili adayları, Çiğdem Erdoğan Atabek, Ekrem Yüce, Kenan Sofuoğlu, Ali İnci ve Recep Uncuoğlu'nun kendilerini tanıtan kısa konuşmaların ardından, toplantı toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.
ETİKET :  Pamukova Ak Parti Milletvekili adayları Pamukova da

Tümü