-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Ak Partide ikinci başvuru İrfan Metin den..

Pamukova da Ak Partiden ikinci aday adaylığı başvurusunu İrfan Metin yaptı..

00:14:01 | 2018-11-08

31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimler öncesinde AK Parti'de Belediye Başkanlığı ve meclis üyeliği aday adaylığı başvuruları Pazartesi günü başladı. 

İlk başvuruyu yapan eski Ak Parti İlçe Başkanı Gürsel Işık’tan sonra ikinci başvuruyu  kalabalık bir gurupla Ak Parti İlçe Teşkilatına gelen İrfan Metin yaptı. Metin başvuru dosyasını İlçe Başkanı Fatih Akın'a teslim etti.

Ak Partiden belediye başkanlığı aday adaylık dosyasını  İlçe Teşkilatı binasında İlçe başkanı Fatih Akın’a teslim eden İrfan Metin, birlik ve beraberlik içerisinde yaşadığımız Pamukova’yı  ileriye götürebilmenin derdinde olduğunu ifade ederek “  Elbirliği ile hep birlikte Pamukova’mızı ileri götürebilecek güçteyiz. Öncelikle ortak akıldan yanayız. Çalışma arkadaşlarımızla beraber bu göreve talip olma niyetindeyiz. Rabbim nasip ederse de etmezse de hayırlısı olsun. Biz bu göreve talibiz, üstesinden geleceğimize inanıyoruz. Mevlam ne eylerse hayırlı eyler “ dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Akın ise İlçe için İrfan Metin’in aday adaylığının hayırlı olmasını dileyerek “  Memleketimize ve ilçemize bir taş üzerine taş koyacak  herkesin bizler sevdalısı oluruz. Kesinlikle kimse yanlış şeyler düşünmesin. Adaya adayları partimizin bereketindendir. Ne kadar çok aday adayımız olursa, bolluk bereket olursa yarın üreteceğimiz fikirlerde o kadar kaliteli ve güzel olu Ben tekrar İrfan Metinin aday adaylığının İlçemize hayırlı olmasını diliyorum “ dedi. (Haber: Levent Tüysüz)
ETİKET :  Pamukova Ak Partide ikinci başvuru İrfan Metin den

Tümü