-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Ak Partide ilk aday adayı Gürsel Işık oldu..

2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimler için Pamukova da Ak Partiden ilk aday adaylığı başvurusunu eski Ak Parti İlçe Başkanı Gürsel Işık yaptı.. Güsel Işık'ın başvuru sonrası ilk açıklaması..

15:44:52 | 2018-11-05

31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimler öncesinde AK Parti'de Belediye Başkanlığı ve meclis üyeliği aday adaylığı başvuruları bugün başladı. 

İlk başvuruyu yapan eski Ak Parti İlçe Başkanı Gürsel Işıki kalabalık bir gurupla geldiği Ak Parti İlçe Teşkilatında başvuru dosyasını İlçe Başkanı Fatih Akın'a teslim etti.

Işık, " Ben modu yanlış, biz olursak Pamukova var.  Yarınlar daha güzel olacak.."

Gürsel Işık yaptığı açıklamada "Pamukova'ya ne yapabiliriz, ne katkı suna biliriz, ilçede yaşayan vatandaşların  daha mutlu, daha huzurlu, refah seviyesi yüksek Pamukovayı nasıl  daha ileriye taşıyabiliriz geçmişte olduğu gibi bu niyetlerle yola çıktık. Geldiğimiz noktada Pamukova'nın yeni ufuklara yelken açmak zorunda olduğunu, yeni projelere, yeni yatırımlara, yeni vizyonlara ihtiyacı olduğunu hissederek aday adayı oldum.  Belediye başkanlığını meslek değil sosyal görev olarak görüyorum. Ben modu yanlış, biz olursak Pamukova var.  Yarınlar daha güzel olacak. Allah benden sonra aday adayı olacak adaylara da hakkımızda ne hayırlısı ise onu nasip etsin " dedi.

Akın, " Büyük mutluluk kaynağı ve keyif verici.."

Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Akın ise bugün en mutlu günü olduğunu ifade ederek,  " Benden önce birlikte çalıştığımız İlçe başkanım Gürsel Işık'ın aday adaylık başvurusunu almak, benim için büyük bir mutluluk kaynağı ve keyif verici. Bugünü hiç unutmak istemiyorum. Mevlam hakkımızda hayırlısını nasip etsin. Kimse nefis yapacağımızı düşünmesin. Adaletine güvendiğimiz, adaletine güveneceğimiz kim aday olursa beraber sonuna kadar çalışacağız. Bugüne kadar sarf ettiğimiz enerjinin daha fazlasını sarf edeceğiz. Hayırlı olsun " dedi.

Gürsel Işıkın aday adaylığı başvurusunda çok sayıda partilide hazır bulundu.
ETİKET :  Pamukova Ak Partide ilk aday adayı Gürsel Işık oldu

Tümü