-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Akyazı da tanıdık bir isim..

Akyazı’nın Erbakan Vakfı İlçe Başkanı Pamukovalı olan Murat Yıldırım oldu.. Eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan’ın oğlunun yeni siyasi partinin startını 29 Ekim de vermesi bekleniyor..

00:48:54 | 2017-10-05
siber güvenlik

Geçtiğimiz ramazan ayının ortasında Akyazı İlçe Başkanlığına atanan Murat Yıldırım o günden itibaren hummalı bir çalışmayla yine Sakarya da en hareketli teşkilat arasında Akyazı’nın olduğunu gösterdi. 

Bugünlerde Türkiye'yi İl, İl, İlçe, İlçe, gezen eski Başbakanlardan merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın oğlu Dr. Muhammet Ali Fatih Erbakan yeni partimi kuruyor söylemleriyle ulusal gündeme düşmüştü. Erbakan vakfı genel başkanı, Dr. Fatih Erbakan 30 Eylül 1 Ekim tarihlerinde Ankara büyük Anadolu otelde, İl Bşk. İlçe Başkanları, Gençlik Başkanları  ile Kadın komisyonu başkanlarını iki gün eğitim semineri için toplamıştı.

Oğul Erbakan 29 Ekim 2017 pazar günü saat 11.00'da Ankara Atatürk kapalı spor salonunda gençlik şöleninde belki de siyasal hareketinin startını vermesi bekleniyor. Hatta parti isminin bile eski Pefah partisi olma olasılığının olduğu bile konuşuluyor. 81 ilde 450 ilçede milli görüş prensipleri çerçevesinde teşkilat çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

siber güvenlikETİKET :   Pamukova Akyazı da tanıdık bir isim

Tümü