-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Amatördeki üç temsilcimizde taraftarını üzdü..

Süper Amatör Kümede mücadele den Pamukova 1968 ve 1. Amatör kümede mücadeleden Şeyhvarmazspor deplasmanda, Hayrettinspor ise kendi sahasında mağlup olarak haftayı puansız kapattılar..

22:15:33 | 2018-10-14

Pamukova’yı Süper Amatör Küme B Grubunda mücadele eden Pamukova1968  deplasmanda Arifiyespor’a 3-0  mağlup olurken, 1.Amatör Küme A Grubunda mücadele den Şeyhvarmazspor deplasmanda Taşburunspor’a 4-2 mağlup oldu. 1. Amatör Küme C Grubundaki diğer temsilcimiz Hayrettinspor ise Mekece de kendi sahasında oynadığı karşılaşmada Hendek Boğazspor’a 3-1 mağlup oldu.

Temsilcilerimizin ligin üçüncü haftasında aldığı yenilgiler taraftarlarını üzerken, yaptığı transferler ile dikkat çeken Süper Amatör Kümede mücadele eden Pamukova1968’in ilk hafta aldığı farklı sonuçla üç puan alması ve son iki haftada sadece bir puan toplaması dikkat çekti.

Hayrettinspor ise ilk hafta evinde mağlup olmuş, ikinci hafta deplasmanda galip gelmişti. Son hafta ise evinde tekrar mağlubiyetle tanışması, Hayrettinspor evinde galip gelemiyor deplasmandan puanla dönüyor yorumunun yapılmasına sebep oldu.

Oynadığı ilk üç maçtan puan çıkaramayan Şeyhvarmazspor ise Pamukova’nın en şansız takımı olarak dikkat çekti.
ETİKET :  Pamukova Amatördeki üç temsilcimizde taraftarını üzdü

Tümü