-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Anadolu İmam hatip Lisesinden Huzur Evine anlamlı ziyaret

Pamukova Anadolu Lisesi öğrencileri Sakarya Hendek Melek Nişancı Huzur Evi Bakım ve Rehabilitasyon merkezini ziyaret ettiler.

23:44:47 | 2019-05-09

 

Pamukova Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri sosyal etkinlikler kapsamında Sakarya Hendek Melek Nişancı Huzur Evi Bakım ve Rehabilitasyon merkezini ziyaret ettiler. Öğrenciler, çeşitli ikram ve  hediyeler  ile  ziyaret ettikleri 57 huzur evi sakinini, duygulandırdılar. Huzur evi sakinleri ile okul idaresi ve öğrenciler arasında samimi içten sohbet ise dikkat çekti.

Pamukova  Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü  Yılmaz Arslan ” Onların yüzünü gülerken görmek bizleri mutlu ediyor.Rabbim devletimize zeval vermesin. Gittik ve gördük ki devletimiz bakıma muhtaç yaşlılarımızın yaşamlarını daha iyi sürdürebilmeleri için hiçbir fedakarlıktan kaçınmamış huzur evinde her türlü imkan sağlanmış.Bizleri büyük fedakarlıkla büyütüp bu günlere getiren değerli büyüklerimize olan borcumuzu asla ve asla ödeyemeyiz. Ne yapsak azdır . Onlar her şeyin en güzeline layık Allah tüm yaşlılarımıza sağlık huzurlu ömürler nasip etsin “dedi
ETİKET :  Pamukova Anadolu İmam hatip Lisesinden Huzur Evine anlamlı ziyaret

Tümü