-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Anadolu İmam Hatip Lisesinden Lösemili çocuklara anlamlı destek..

Pamukova Anadolu İmam Hatip Lisesi Lösemili çocuklar için takvim bastırarak elde edilen 1080 Türk Lirası geliri lösemili çocuklar için LÖSEV Vakfına bağışladı.

13:02:42 | 2019-02-09

Pamukova Anadolu İmam Hatip Lisesi Lösemeli çocuklara destek için tüm okul personeli ve öğrenciler maskeleri giyerek lösemili çocuklara destek olmak toplumsal duyarlılığa vurgu yapmak için maskeler ile derslere girdiler.

Okul Müdürü Yılmaz Arslan, her yıl ülkemizde  1200 ile 1500 lösemili yeni çocuk vakası bildirildiğini ifade ederek,  "Bu vakalara kayıtsız kalamayız,  kalmamalıyız. Okullarımız eğitim ve  bilgi yuvasıdır. Çocuklarımızı toplumsal olaylara duyarlı, insan yaşamını önemseyen bireyler yetiştirmek biz anne babaların eğitimcilerin asli görevlerinden biridir. Bu görev hem dinimizin hem de insan olmanın bir gereğidir.Bu projenin başlatılmasında büyük emeği olan Okulumuz Öğretmeni Yetkin Burak Nakkaş‘a ve okulumuz müdür yardımcısı  Demet Hıra'ya ayrıca projemize maddi anlamda destek veren Pamukova Kaymakamlığımıza teşekkür ediyoruz "  dedi. (Pamukova-Sakarya-DHA)
ETİKET :  Pamukova Anadolu İmam Hatip Lisesinden Lösemili çocuklara anlamlı destek

Tümü