-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Antalya YÖREX Fuarında Pamukova standına yoğun ilgi..

Antalya da bu yıl 9’uncusu düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarında (YÖREX), Pamukova yöresel ürünlerine yoğun ilgi vardı. Pamukova standını tanıtan maskotlar fuarın en dikkat çekenleri arasındaydı..

02:59:11 | 2018-10-26

Antalya da 24-28 Ekim tarihlerinde arasında düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı’na (YÖREX),  72 ilin yanı sıra yöresel ürünleriyle Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti de katılırken, 500'e yakın katılımcı yöresel ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sunuyor.

Pamukova da üç firmanın katıldığı YÖREX Fuarında, Pamukova yöresel ürünlerinin tanıtıldığı standa ziyaretçilerin ilgisi bir hayli yoğun oldu. Pamukova’nın ayva, üzüm ve çilek maskotları ise fuarın ilgi odağıydı.

Pamukova yöresel ürünler standını ziyaret eden Antalya Belediye Başkanı Menderes Türel ve Türkiye Rıfat Hisarcıklıoğlu, Pamukova’nın yöresel ürünlerinden tadarken,  kendilerine Pamukova’nın yöresel ürünleri hediye edildi.

Pamukova yöresel ürünler standına ziyaretçilerin yoğun ilgisi dikkat ederken, Pamukova yöresel ürünlerinden tattılar. Pamukova ayvasının farklı bir ilgi gördüğü Antalya YÖREX Fuarı 28 Ekim Pazar gününe kadar devem edecek.
ETİKET :  Pamukova Antalya YÖREX Fuarında Pamukova standına yoğun ilgi

Tümü