-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Araştırmacı yazardan Pamukova da iki okula iki kütüphane..

Eskişehirli araştırmacı yazar ve fotoğraf sanatçısı Nejat İşcan Pamukova Anadolu İmam Hatip Lisesine 122’inci kütüphanesini açtı. 123’üncü ise İmam Hatip Ortaokulu oldu..

01:36:36 | 2018-01-11

Kitap yönünde yetersiz olan Pamukova Anadolu İmam hatip Lisesi, Matematik Öğretmenleri Ebru Günaydın’ın girişimleri ile Eskişehir ve çevre İllerdeki okullara kütüphane kuran araştırmacı yazar Nejat İşcan ile görüşüp okullarına 1500 kitaplık kütüphane kazandırmakla kalmadı, Mehmet Atıf Aydın İmam Hatip Ortaokuluna da 1400 kitaplık kütüphane kuruldu.

Pamukova Belediyesinin tahsis ettiği araçla Eskişehirden  Pamukova Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Mehmet Atıf Aydın Ortaokuluna kurulacak kütüphane için getirilen kitaplar, bizzat araştırmacı yazar Nejat İşcan ve görevliler tarafından kütüphanenin raflarına tek tek dizildi.

Pamukova Anadolu imam Hatip Lisesi ve Mehmet Atıf Aydın İmam Hatip Orta Okulunda  araştırmacı yazar İşcan ve Diclehan Sürücü tarafından hazırlanan kütüphaneleri İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Demir, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Engin Pınarbaş, araştırmacı yazar Nejat İşcan, Okul Müdürleri Yılmaz Arslan, İbrahim Özkaya’nın katıldığı programla açılış kurdeleleri kesilip hizmete girdi.

Araştırmacı  yazar Nejat İşcan iki okula toplam 10 adet bilgisayar  bağışlayacağını da söyledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Demir iki okulda kütüphane kazandıran araştırmacı yazar Nejat İşcan’a teşekkür plaketi takdim ederken,  Anadolu İmam Hatip Lise Müdürü Yılmaz Arslan, İşcan’a Pamukova  ayvasını tanıtıp iki kasa ayva hediye etti.(Haber: Levent Tüysüz)

siber güvenlikETİKET :  Pamukova Araştırmacı yazardan Pamukova da iki okula iki kütüphane Nejat İşcan

Tümü