-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Atmaca, seçimde değil her zaman mahalle sakinleriyle..

Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı ve Muhtar adayı Samet Atmaca, yaptığı ziyaret ve çalışmalarla seçildiği iki yıldan bu yana, seçimden seçime değil her zaman mahalle sakinlerinin yanında..

22:50:25 | 2019-02-05

 

Göreve geldiği 4 Haziran 2017 yılından bu yana her an mahalle sakinlerinin yanında olan Pamukova Cumhuriyet Mahallesinin genç muhtarı Samet Atmaca, “ Seçimden seçime değil her zaman mahalle sakinlerimizin derdini, üzüntüsünü, sevincini paylaşıyor, sorunlarını dinleyip çözüm yollarını arayıp buluyoruz “ dedi.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde yeniden Cumhuriyet Mahallesi muhtar adayı olan Atmaca, geçtiğimiz günlerde kendisi gibi muhtar olan ve görevi başında vefat eden babasının ikinci vefat yıldönümünde Kur’an-ı kerim okuttu. Mahalle sakinlerinin yanı sıra bir çok seveninde katıldığı programa katılanlara yemek ikramı veren Samet Atmaca babasına olan vefasını bir kez daha gösterdi.

Genç muhtar Atmaca, göreve geldiğinden bu güne kadar, mahalle sakinlerine faydalı olabilmek için yaptığı çalışmalar ve ziyaretlerle dikkat çekerken, “ Küçük de olsa, büyükte  faydalı olmak iş görmek bizi mutlu ediyor.Hizmetin küçüğü büyüğü olmaz dünde hizmet ediyorduk bugünde yarında hizmet etmeye devam edeceğiz “ dedi.

Göreve geldiği iki yıldan bu yana çalmadık kapı bırakmayan Atmaca, “Her kapı her sofra bize açık hep böyle olacak Allah birliğimizi beraberliğimizi bozmasın “ dedi.

Atmaca ayrıca 31 Mart yerel seçimlerinde mahallelilerin teveccühü ile tekrar muhtar olarak hizmete devam edeceğine inandığını ifade etti.

 
ETİKET :  Pamukova Atmaca seçimde değil her zaman mahalle sakinleriyle

Tümü