-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Avcılar ve Atıcılar Kulübü o görüntülere sesiz kalmadı ve..

Pamukova Avcılar ve Atıcılar Kulübü Kurtalan yaylasında yapılan “ Atış Bayramı “ sonrası çevreye yayılan pet şişeler ile boş kovanları temizleyerek çevre kirliğine duyarlı oldukları mesajını verdiler..

23:10:47 | 2019-07-04

23 Haziran Pazar günü Pamukova Kurtalan yaylasında düzenlenen “ Atıcılar Bayramı “ sonrası yaylada meydana gelen çevre kirliliği dikkat çekmişti.

“ Atıcılar Bayramı sonrası Kurtalan yaylası “ haberimiz sonrası Pamukova Avcılar ve Atıcılar Kulübü Başkanı Hüseyin Özkan ile üyeler Kurtalan yaylasında bulunan atış poligonlarının etrafına yayılan pet şişeleri ve boş kovanları toplayarak çevre kirliliğine duyarlı oldukları mesajını verdiler.

Atıcılar bayramı sonrası Kurtalan yaylası..! haberini okumak için tıklayın..

Pamukova Avcılar ve Atıcılar Kulübü Başkanı Hüseyin Özkan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Bizi çıktığımız yoldan kimse döndüremez Allahın izniyle Atış poligonu temizliğini her yıl olduğu gibi bu yılda yaptık. Biz Avcılar olarak doğayı seven ve koruyan insanlarız. Her yıl yine atışlarımızı da yapacağız temizliği izinde yapacağız biz sade atış poligonu değil ava gittiğimiz her yerde örnek insanlarız.” dedi
ETİKET :  Pamukova Avcılar ve Atıcılar Kulübü o görüntülere sesiz kalmadı ve

Tümü