-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Babasının bıraktığı yerden devam etmek istiyor..

Pamukova Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Muzaffer Atmaca’nın vefat etmesi sonrası 4 ay sonra yeniden muhtar seçecek. Merhum muhtarın oğlu Samet Atmaca babası gibi muhtar olma yolunda..

01:24:52 | 2017-02-23

Pamukova Cumhuriyet Mahallesi Muhtarlığını ikinci dönem sürdürürken yakalandığı amansız hastalığa yenik düşüp 20 gün önce vefat eden Muzaffer Atmaca’nın yerine yeni muhtar prosedüre göre 4 ay sonra yani Haziran ayı başında seçilecek.

İki dönem başarılı bir şekilde muhtarlık görevini yürütürken vefat eden merhum Muzaffer Atmaca’nın oğlu Samet Atmaca, Cumhuriyet Mahallesine babasının verdiği hizmetleri devam ettirmek için muhtarlığa adaylığını açıkladı.

Samet Atmaca babasının iki dönem Cumhuriyet Mahallesi Muhtarlığı yaptığı seçim dönemlerinde, gece gündüz demeden babası ile seçim çalışmaları yaptığını ve seçimlere yabancı olmadığını, mahallede her kesimden olumlu tepkiler aldığını ifade ederek  “ Cumhuriyet Mahallesinde büyüklerimin teveccühü ile muhtarlığa adayım. Babamın bıraktığı yerden mahallemize hizmet etmek için hazırım. Gerekli bilgi, birikime ve vizyona sahibim. En üstün hizmet insana hizmettir anlayışıyla çıkmış olduğumuz bu yolda gece gündüz demeden hizmet etmeye daima hazırım “ dedi.

Samet Atmaca şimdiden ev ev gezerek, adaylığını açıklayıp vatandaşın nabzını tutuyor.  Sık sık mahallenin büyükleri, gençleri ile de bir araya gelen Samet Atmaca genç, dinemik, hırslı ve hizmet aşkı ile ileride Pamukova da adından sık sık söz ettireceğe benziyor.

 
ETİKET :  Pamukova Babasının bıraktığı yerden devam etmek istiyor

Tümü