-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Bahar Satranç turnuvası final müsabakalarıyla sona erdi..

Pamukova Kaymakamlığı, Pamukova Belediyesi ve İlçe Spor Müdürlüğü iş birliği ile düzenlenen “ Düşünen Pamukova Bahar Satranç Turnuvası “ yapılan final müsabakaları ile sona erdi.. İşte dereceye girenler..

10:43:30 | 2019-05-06

Pamukova Kültür Merkezinde  5 gün süren “ Düşünen Pamukova Bahar Satranç Turnuvası “  20 yetişkin ve 50 satranççının katılımı ile 3 Mayıs Cuma günü yapılan final müsabakaları ile sona erdi.

Turnuva da, Yetişkinlerde 4,5  4,5 puan ve averaj üstünlüğü ile Akhisar Anadolu Lisesi matematik öğretmeni Selim Taşdemir birinci olurken, 4,5 puan ile Avukat Doğukan Erdem ikinci, 4 puan ile Anadolu İmam Hatip Ortaokulu Din Kültürü Öğretmeni Zekeriya Keskin üçüncü oldu.

Gençlerde ise 5,5 puan ile Mehmet Faruk Keskin birinci,  5 puan ve averaj üstünlüğü ile İsmail Güngören ikinci, 5 puan ile Miraç Bülbül üçüncü oldu.

Turnuva da 1’inciler çeyrek altın, 2’inciler gram altın, 3’ünciler 0.5 gram altınla ödüllendirildi. Turnuvada dereceye girenlerin ödülleri 19 Mayıs Atatürk’ü  Anma Gençlik  ve Spor Bayramında verilecek.
ETİKET :  Pamukova Bahar Satranç turnuvası final müsabakalarıyla sona erdi

Tümü