-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Bahçede 1 markette 5 lira ! Hem de Geyve ayvası..!

Bahçede 1 ila 1.5 liradan satılan ayva Geyve ayvası olarak Pamukova da bir markette 4.99 dan yıl sonuna kadar sabit fiyat garantisi ile satışa sunuldu..

02:35:41 | 2018-10-15

En kaliteli ve en fazla ayva Sakarya da Geyve de mi, Pamukova da mı yetişir tartışmaları yaşanırken, Geyve Ayvasının tanıtımı için her gün farklı bir ulusal kanallarda yerini alırken, Festivalini düzenleyip, Yöresel Ürünler Üretim Merkezi açarken.  Geyva markasının tescilini yaparken, Ayva Birliğini kurma çalışmalarına başlarken, Geyve de Gıda Organize Sanayi Bölgesi için onay beklerken, Pamukova da da 3 şubesi bulunan Türkiye de market zinciri olan bir markette Geyve Ayvası 4.99 dan satışa sunuldu.

Bahçede üreticinin, 1 ila 1.5 lira arasında sattığı ayva Pamukova da  Türkiye de marketler zinciri bulunan bir marketin reyonunda, yıl sonuna kadar sabit fiyat garantisi ile reyonda Geyve Ayvası adı altında  4.99 dan satılması dikkat çekti.

Pamukova da ciddi bir üretim kapasitesine sahip olan ayva’nın  Geyve ayvası adı altında Türkiye’nin dört bir yanında reyonlarda 4.99 TL den satışa sunulması, Pamukova’nın ana vatanı olduğu iddia edilen ayvanın, Pamukova ayvası olarak adının bile geçmemesi Pamukovalı vatandaşların tepkisine neden oldu.

Vatandaşlar Pamukova da Geyve ayvası adı ile markette satılan ayvayı cep telefonları ile çekerek sosyal medya hesplarında yayınlayıp tepkilerini dile getirdiler.

 
ETİKET :  Pamukova Bahçede 1 markette 5 lira Hem de Geyve ayvası

Tümü