-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Başkan Keser Cumhurbaşkanı ile ne konuştu?

Belediye Başkanı Cevat Keser, 24 Haziran seçimleri öncesi Sakarya’da miting yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı karşılama esnasında Cumhurbaşkanı ile kısa konuşması dikkat çekti..

03:54:52 | 2018-06-06

Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ile Milletvekilliği seçim çalışmaları kapsamında Sakarya’da miting yapan Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın karşılanması esnasında, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ne söylediği merak konusu oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kendisini karşılayan belediye başkanları ile toklaşırken, sıra Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser’e geldiğinde, Başkan Keser’in kendisini tanıttığı, Cumhurbaşkanın ise Keser’le ortak tanıdıkları dostunu sorduğu Keser’e “ Nasıl görüşüyor musun ?”  dediği, Keser’in ise  “ Evet Sayın Cumhurbaşkanım görüşüyoruz “ cevabını verdiğini, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın  “ Selam söyle. Senin çalışmaların ile ilgili bilgi alıyorum. Çalışmalarına devam et “ dediği ifade edildi.

 Başkan Keser’in İlçe de yapılacak yatırımlarla ilgili Cumhurbaşkanının desteklerine ihtiyaçlarının olduğunu söylemesi üzerine, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hemen arkasında not alan danışmanını göstererek “ Not alsın gereğini yaparız “ dediği ifade edildi.
ETİKET :  Pamukova Başkan Keser Cumhurbaşkanı ile ne konuştu

Tümü