-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Başkan Keser den Pamukovalı Tatangalara final için otobüs..

Belediye Başkanı Cevat Keser, Pamukovalı Tatangaların, “ Cevat Başkan bizi finale götür “ çağrısına kayıtsız kalmadı ve Sakaryaspor’un final maçı için Mersine otobüs tahsisi etti.. İŞTE DETAYLAR..

22:40:06 | 2018-05-25

Pamukovalı Sakaryaspor taraftarları Başkan Cevat Keser den Mersinde oynanacak play-off maçı için otobüs talebinde bulunmuştu.

Bu talebe sessiz kalmayan Cevat Keser, Pamukovalı Sakaryaspor taraftarlarına otobüs tahsisi etti. Mersinde oyananacak final maçına gitmek isteyenler Pamukova Belediyesine isimlerini yazdıracaklar. Talebe göre otobüs sayısının artırılabileceği vurgulanırken, taraftarlara yol boyunca 250 kişilik kumanya dağıtılacağı da belirtildi.

Başkan Cevat Keser, Şehrin gururu olan Sakaryasporun final maçı için Pamukovalı Sakaryaspor taraftarlarının isteklerini kırmanın anlamı olmadığını ifade ederek “ Sakaryasporumuzun final maçı için Pamukovalı Sakaryaspor taraftarlarımıza otobüs tahsisimizi yaptık. Yetmezse bir tane daha tahsis ederiz. Pamukovalı Sakaryaspor taraftarlarımız için bir iki otobüsün lafı bile olmaz. Onlara yolluk kumanyada hazırlattık. Allah kazasız belasız gidip dönmeyi ve Şampiyonluğu şehrimize getirmeyi nasip etsin “ dedi.

Pamukovalı Sakaryaspor taraftarları ise Mersindeki final maçı için biletlerini aldılar. Şimdi heyecanla hareket saatini ve gününü bekliyorlar.

 
ETİKET :  Pamukova Başkan Keser den Pamukovalı Tatangalara final için otobüs

Tümü