-- Adversting 9 --

siber güvenlik

BBP Kaymakam Karal'a dilekçeleri sordu!

BBP Pamukova ilçe Başkanı Orhan Sever beraberindeki ilçe başkan yardımcıları Aydın Menteşoğlu ve Kemal Peçenek ile birlikte Pamukova Kaymakamı Recai Karal'ı makamında ziyaret etti.. Biosun ve Ahiler köprüsü için verdikleri dilekçeleri sordular..

00:36:33 | 2018-03-11

 Başkan Orhan Sever Kaymakam Recai Karal'a biyosun fabrikasının yolu  için verdikleri  dilekçenin cevabını olumlu aldıklarını ve takipçileri olacaklarını dile getirirken bir diğer konuyla ilgili verilen dilekçenin de olumlu cevap aldığını belirtti.

Ahiler mahallesinin köprüsü için verilen olumlu cevabı memnuniyetle karşıladıklarını ve takipçilerini olacaklarını söyledi. Kaymakam Karal'a teşekkürlerini sunan Sever, okullardaki güvenlik problemleriyle ilgilide kaymakam Karal'ı bilgilendirdi.

 Başkan Orhan Sever Okulların kapılarının ön kapısın da güvenlik olduğunu arka kapıların açık ve güvenlik olmadığını söyledi. Kaymakam Karal, konuyla ilgili yerleri arayarak gerekli tedbirlerin alınmasını sağladı gayet samimi ve sıcak ortamda geçen sohbet ve istişare için müsafir perverliklerinden dolayı Orhan Sever Kaymakam Karal'a şükran ve minnetlerini sundu.

Haber Resmi
ETİKET :  Pamukova BBP Kaymakam Karal a dilekçeleri sordu

Tümü