-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Bir günde 3 motosiklet kazası 1 ölü 4 yaralı..!

Geyve İlçesinde bir günde 3 ayrı yerde meydana gelen motosiklet kazasında 1 kişi öldü 4 kişi yaralandı..

13:55:59 | 2019-05-05

Alınan bilgilere göre Geyve İlçesinde ilk kaza dün gece Saat: 23.00 sıralarında Tepecikler  Mahallesi  İstanbul Caddesinde meydana geldi. Gece karanlığında yolun kenarına park edilmiş tomruk yüklü traktörü fark edemeyen  A.K.A, tomruk yüklü traktörün römorkuna çarparak ağır yaralandı.  Ağır yaralanan motosiklet sürücüsü A.K.A Geyve İlçe Hastanesine kaldırıldı. İlk müdahalesi sonrası Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Dün akşam aynı saatlerde Geyve İlçe Merkezinde otomobile çarpan ismi belirlenemeyen başka bir motosiklet sürücüsü çarpmanın etkisi ile motosikletten düşüp yaralanarak Geyve İlçe Hastanesine kaldırıldı.

Geyve İlçesinde son motosiklet kazası ise bugün Saat: 10.00 sıralarında Safibey Mahallesinde meydana geldi. Muhammet Mercan’ın kullandığı motosiklet, karşı yönden gelen İdris Can.(27) kullandığı motosiklet ile kafa kafaya çarpıştı. Çarpışma sonucu Motosiklet sürücüsü İdris Can yaralandı.  68 yaşındaki motosiklet sürücüsü Muhammet Mercan kaldırıldığı Geyve İlçe Hastanesinde hayatını kaybederken yanında yolcu olarak bulunan 9 yaşındaki Atakan Mercan yaralandı.

Geyve de bir gün içerisinde 3 ayrı yerde meydana gelen ve 1 kişinin öldüğü, 4 kişinin yaralandığı Motosiklet kazalarında motosikletlerin tescilsiz olması dikkat çekerken, polis ve Jandarma kazalar ile ilgili soruşturma başlattı.(Geyve-Sakarya-DHA)
ETİKET :  Pamukova Geyve de bir günde 3 motosiklet kazası 1 ölü 4 yaralı

Tümü