-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Bu proje Ertaylan İlkokulunda uygulanacak..

Pamukova Muradiye İmam Hatip Öğrencilerine Yardım Derneği PRODES’e Roman öğrencilerin yoğunlukta olduğu Ertaylan İlkokulu için başvurduğu proje kabul edildi..

00:38:56 | 2017-01-13

Pamukova Muradiye İmam Hatip Öğrencilerine  Yardım Derneğinin, Ertaylan İlkokulu için “ Roman Öğrencilerle Eğitimde Birlikte, Hep Birlikte.. “ adı altında İçişleri Bakanlığının PRODES’e (Proje Destek Sistemi) yaptığı proje kabul edilerek onaylandı.

Proje kapsamında 32 bin 216 lira derneğe destek sağlanırken, Projenin Koordinatörlüğüne ise Muradiye İmam Hatip Öğrencilerine Yardım Derneği Başkan Yardımcısı Yılmaz Gültekin getirildi.

Pamukova Belediyesi, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün de destek verdiği projenin amacı ise “  Roman öğrencilerin eğitime bakış açılarının değiştirilerek, okula devamlılıklarının sağlanması  ve Akademik başarılarının artırılması, sosyal ve kültürel gelişmelerini destekleyerek, öğretmen ve velilerin eğitime bakış açılarını değiştirmek “ olacak.

Proje kapsamında Ertaylan İlkokulunda bir çok sosyal ve kültürel etkinliğin yanı sıra, araç gereç ve teknik bakımından da destek sağlanacak.

Hikmet Şenol’un Başkanlığını yaptığı Pamukova  Muradiye İmam Hatip Öğrencilerine Yardım Derneği, Sakarya da İçişleri Bakanlığının PRODES sistemine başvurup projesi kabul edilen 4 dernekten biri olma özelliği ile dikkat çekiyor.

siber güvenlikETİKET :  Pamukova Bu proje Ertaylan İlkokulunda uygulanacak

Tümü