-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Bu proje ile İlçe Emniyet Müdürlüğü 300 öğretmenle buluştu

Pamukova İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesiyle “ Sokağımıza Sahip Çıkalım. İlçemizi Güvende Kılalım “ projesi çerçevesinde İlçede görev yapan 300 öğretmenle buluştu..

11:25:10 | 2019-01-08

Pamukova ilçe Emniyet Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen “ Sokağımıza Sahip Çıkalım. İlçemizi Güvende Kılalım. “ adı altında toplum destekli çalışma çerçevesinde,  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesiyle okullarda görev yapan 300’e yakın öğretmen ile buluştu.  Öğretmenlerin tamamına yakınının ikamet ettikleri Pamukova İlçesinde güvende yaşamak , güvende kılmak ile ilgili yapabilecekleri ve yapılabilecekler hususunda karşılıklı görüş ve bilgi alışverişinde bulunuldu.oldukça verimli görüşmeler yapılmıştır.

Pamukova İlçe Emniyet Müdürü Bülent Aral, öğretmenlerle yapılan toplantıların oldukça verimli geçtiğini ifade ederek, “ Eğitim ve güvenlik hizmetinde görev yapan bu iki güzide kurumumuzun en önemli unsur olarak ortaya koyduğu esasın “ Pamukova’nın Geleceğinin Şekillenmesi “ olduğunun bilinmesi ayrıca dikkate değerdir. İlçemize, mahallemize, sokağımıza sahip çıkmak, güvende kılmak için çalışmalarımız devam edecek “ dedi.
ETİKET :  Pamukova Bu proje ile İlçe Emniyet Müdürlüğü 300 öğretmenle buluştu

Tümü