-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Bu saç kesimi ile Ceylan Kuaför Pamukova’ya birincilik getirdi..

Pamukova da bayan kuaför’ü olarak hizmet veren Rahime Ceylan, Saç modası, Kişisel sitil Ve sitil yarışmasında, saç kesimi ve renklendirme dalında birinci olarak, ödüle layık görüldü..

23:23:15 | 2015-08-06

 

 

Pamukova da 2 yıldan bu yana Ceylan bayan kuaförü olarak hizmet veren Rahime Ceylan “ Arcis Stil Saç modası, kişisel imaj ve sitil yarışmasında ", saç kesimi, renklendireme dalında birinci olarak ödül aldı ve Pamukova’nın gururu oldu. Tasarladığı saç kesimi ve boyasını model üstünde uygulayan Ceylan yarışmada seçkin kuaförlerden oluşan Jüriden aldığı oylarla birinciliğe layık görüldü.

 

Memleketi Çankırı İlinde bayan kuaförlüğüne başlayan ve 16 yıldır bayan kuaförlüğü yapan Rahime Ceylan, eşinin görevi nedeni ile iki yıldır Pamukova da Ceylan Bayan Kuaför’ü olarak hizmet veriyor. Rahime Ceylan, kendisini Pamukovalı olarak hissettiğini ifade ederek “ Eşimin görevi  nedeni ile 2 yıldır Pamukova’dayım. Pamukovalı hanımlara en kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlarla verme gayreti içindeyiz. Yarışmada kazandığımız bu başarı 16 yıllık meslek hayatımın bana kazandırdığı tecrübenin bir mükafatıdır. Kişiye özel saç sitilleri, özel ve uygun fiyat seçenekleri ile Pamukovalı hanımlara kendilerini çok özel hissetmelerini sağlamak için Ceylan Kuaföre bekliyoruz “ dedi.

 

Rahime Ceylan, Ceylan Kuaför olarak, Pamukova Yenice Mahallesi Atatürk Bulvarı, Şenmar iş hanı, Asalet üstü, 2'inci katta hizmet veriyor.

 hakıkaten cok buyuk basarı tebrık edıyorum.pamukovanın böyle basarılara ihtıyacı vardı.
Üzgünüm ama o vukaatli kuaforle dükkânlar yan yana keske dükkânyeri ddeğisşe allah bol kazançlarversin iyi yyayınlar pamukovahalk
Ceylan kuaförü işleten kardeşim RAhime ye başarılarının devamını diliyorum
Sayın tattnga arkadaşım hassasiyetin için teşekkür ederim. Ben sanatınımla ön planda olmaya çalışıyorum. Benim ticari adresimin ne kadar kaliteli ve seviyeli olduğunu herkes biliyor ve bilmeyen de öğrenecek