-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Burası Pamukova İlçe merkezinde bir cami tuvaleti..!

Pamukova ilçe Merkezinde bir caminin tuvaletinin giriş kapısında " Tadilat nedeni ile kapalıdır " yazısı yazıyor ama gerçek kapıyı açınca ortaya çıktı ve vatandaşlar tepki gösterdi..

05:34:32 | 2017-12-21

Pamukova İlçe Merkezinde Yenice Mahallesinde merhum Hakkı Başol’un eşi merhume Nuriyezden Başol tarafından yaptırılan ve 2009 yılında hizmet giren Mescidi Aksa Caminin tuvaletleri kaderine terk edilirken cami cemaati ve vatandaşlar yetkilileri göreve çağırdı.

İnşaat aşamasında ve hizmete girdikten sonra mimari tarzı ile gündeme gelen Yenice Mahallesindeki Mescidi Aksa Cami bu defada tuvaletlerinin bakımsızlığı ile gündeme geldi. Farklı mimarisi ile dikkat çeken Mescidi Aksa Caminin tuvaletinin kapısına yapıştırılan “ Tadilat nedeni ile kapalıdır “ yazısını görenler bu yazıya dikkate alıp tuvalette girmekten vaz geçip geri dönerken, bir vatandaş kapıyı açıp içeriye girdiğinde hoş olamayan manzara ile karşı karşıya kaldı.   Tuvaletin bakımsız pislik içinde olduğu, tuvalet giderine plastik şişleri atıldığını gören vatandaş tuvaletin fotoğrafını çekerek Whatsapp hattımıza gönderdi.

Farklı mimari tarzı ile dikkat çeken Mescidi Aksa Caminin tuvaletlerinin içler acısı durumuna tepki gösteren duyarlı vatandaş “ Böyle bir görüntü Pamukova’ya, Müslümanlığa yakışmıyor. Bir ibadet hanenin tuvaletinin bu durumda olmasından Pamukovalı olarak utandım. Ya yoldan geçen bir misafir durup bu durumu görse? Yazık çok yazık. Yetkilileri göreve çağırıyorum. Bu ayıbı bir an önce temizletsinler “ dedi. (Haber: Levent Tüysüz)

siber güvenlikETİKET :   Pamukova Burası Pamukova ilçe merkezinde bir cami tuvaleti

Tümü