-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Çalan çiftetelliye o da dayanamadı ve..!

Akçakaya Mahallesinde yapılan Hıdrellez Pilav Şenliğinde çalan çiftetelli eşliğinde oynayanları kameraya çeken AA muhabiri ve Pamukovahalk.com editörü Levent Tüysüz dayanmadı ve..

03:50:56 | 2018-05-15

Hafta sonu Pamukova Akçakaya Mahallesinde hafta sonu düzenlenen ve renkli görüntülere sahne olan  Hıdrellez Pilav Şenliğini haber yapmak için, Akçakaya Mahallesi Yaylacık mevkiine giden Anadolu Ajansı Pamukova- Geyve Muhabiri ve Pamukovahalk.com editörü Levent Tüysüz, Hıdrellez Pilav şenliğinin sonunda çalan Çiftetelli ile oynayanları kameraya kaydediyordu.

Bir süre Çiftetelli ile oynayanları kameraya kaydeden AA muhabiri ve Pamukovahalk.com editörü Levent Tüysüz çalan çiftetelli ye dayanamayınca, elindeki kamerayı boynuna asarak oynayanların arasına girerek haberlerdeki hünerini çiftetellide de gösterdi. Boynuna astığı kamera ile bir süre çiftetelli oynayan Levent Tüysüz’ü görenler  “ Bu güzel ortama ve çiftetelliye haberciler bile dayanamadı. Haberdeki hünerlerini çiftetellide de gösteriyor “ demekten kendilerini alamadılar.

İŞTE O ANLAR: 
ETİKET :  Pamukova Çalan çiftetelliye o da dayanamadı ve

Tümü