-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Çark Caddesinde eski karısını başından vurdu !

Çark Caddesi'nde yaşanan olayda C.K isimli bir kişi, eski eşi Esra T.'yi tabancayla başından vurdu. İşte ayrıntılar..

21:14:31 | 2019-05-31

Saat 21.14 de yayına verdiğimi haber güncellendi..

Alınan bilgiye göre olay Adapazarı şehir merkezindeki Çark Caddesi'nde saat 17.00 sularında meydana geldi. Cadde üzerindeki bir apartmanda bulunan kuaförde çalışan Esra T. ile işyerine gelen eski eşi Cesur K. arasında yaşanan tartışmanın ardından, iddiaya göre Cesur K. yanında bulunan tabancayla Esra T.'ın başına ateş etti. 

Diğer çalışanlar hemen 112 Acil Sağlık Ambulansı ve polise haber verdi. Sağlık ekipleri talihsiz kadının hayatını kaybettiğini belirledi. Saldırgan Cesur K. ise olay yerine gelen polis ekiplerince gözaltına alındı.

Esra T.'ın cenazesi 112 Acil Sağlık Sağlık Ambulansına alınarak Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Saldırgan Cesur K. de bina girişinde alınan güvenlik önleminin ardından binadan çıkartılarak Polis otosuna bindirildi.

Hastaneden alınan son bilgilere Esra Ç. amaliyattan çıkatılarak yoğun bakıma alındı.

Yoğun bakıma alınan kadının durumunun kritikliğini koruduğu da öğrenildi

UZAKLAŞTIRMA KARARI 

32 yaşındaki Esra T.'ın  ilk evliliğinden 2 çocuğu olduğu, 2'nci evliliğini yaptığı Cesur K. ile bir süre önce ayrıldığı ve hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığı öğrenildi. 

Esra T.'nın daha önce çalıştığı kuaföre, bayram öncesi yoğunlukta yardım etmek için geçici olarak çalıştığı ifade edildi. Çeşitli suçlardan sabıkası olan Cesur K.'nin gece kulüplerinde korumalık yaptığı öğrenildi. 

OLAY YERİNDEN SICAK GÖRÜNTÜLER:
ETİKET :  Pamukova Çark Caddesinde cinayet

Tümü