-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Çarşı Cami İmam Hatibi Arslan "Emekli oluyorum hakkınızı helal edin"

Pamukova Çarşı Cami İmam-Hatibi İbrahim Arslan sosyal medya hesabından emeklilik talebinde bulunduğunu açıklayıp helallik istedi..

11:26:15 | 2019-03-10

Yaklaşık 22 yıldan buyan Pamukova Çarşı Cami İmam-Hatipliği görevini yürüten İbrahim Arslan sosyal medya hesabından 34 yıllık meslek hayatına nokta koyacağını ve emeklilik talebinde bulunduğunu açıkladı.

Meslek hayatına Pamukova Özbek Mahallesinde başlayan, burada 12 yıl görev yaptıktan sonra 22 yıldan bu yana da Pamukova Çarşı Cami Cami İmam Hatibi olarak görev yapan İbrahim Arslan 34 yıllık meslek hayatında Pamukovalıların gönlüne girmiş, her kesimin sevgi ve saygısını kazanmıştı.

İbrahim Arslan geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada emeklilik talebinden bulunduğunu ifade ederek helallik istedi;

İbrahim Arslan sosyal medya hesabınşu açıklamayı yaptı;

"1985 Yılında başlamış olduğum imam Hatiplik görevimi Sakarya Pamukova Çarşı Camiinde benden sonra gelecek arkadaşlarıma devretmek üzere Emeklilik talebinde bulundum. Böyle Ulvi bir görevi nasibeden Rabbimize sonsuz hamdediyorum. Resmi olarak ayrılma olsada Din Hizmetinin emekliliği olmaz müslüman ölünceye kadar Dininin görevlisidir inancıyla Amirlerime meslektaşlarıma ve her hangi bir Kurum ve konumda veya diğer iş sahalarında çalışan bütün arkadaşlarıma kardeşlerime Rabbimizden sağlık sıhhat ve afiyet içerisinde hayırlı başarılı çalışmalar diliyorum. Üzerimde emeği olanlardan Allah razı olsun. Hakkım varsa helal olsun sizlerde haklarınızı helal edin arkadaşlar "
ETİKET :  Pamukova Çarşı Cami İmam Hatibi Arslan Emekli oluyorum hakkınızı helal edin

Tümü