-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Çelikler Spor Kompleksinde Yaz Yüzme Kursu başladı..

Pamukova Çelikler Spor Kompleksinde “Yaz Yüzme Kursu “ da yoğun katılım dolayısı ile kayıtlar doldu. İki ay sürecek ilk ders Pazartesi günü başladı..

21:32:34 | 2019-06-17

Sakarya da 4 yıldız yeterlilik belgesi olan tek Pamukova Çelik Otel ve Spor Kompleksinde “ Yaz Yüzme Kursları “ Pazartesi günü ilk dersle başladı.

Sakarya Olimpik Yüzme Havuzu Antrenörü Beytullah Çelik tarafından verilen Yaz Yüzme Kursun da 100 kursiyer öğrenci  yüzme dersi görüyor. Yoğun talep üzerine kapanan kayıtlar da 100 öğrenci dışında 60 yedek öğrenci bulunuyor.

10 yıllık yüzme kariyeri olan, 4 yıldan bu yana yüzme antrenörlüğü yapan ve Kıtalar Arası Yüzme Müsabakalarında birinciliği bulunan Sakarya Olimpik Yüzme Havuzu Antrenörü Beytullah Çelik, yüzmeyi öğrenmek isteyen öğrenci sayılarının her yıl arttığını ifade ederek, "Hem çocuklarımızın sağlıklı bir ortamda yüzme öğrenmesini sağlıyoruz hem de gelecekte Türk sporuna başarılar kazandıracak yeteneklerin ortaya çıkması için çaba harcıyoruz. 'Pamukova 'da yüzme bilmeyen kalmasın' sloganıyla çıktığımız yolda emin adımlarla ilerliyoruz “ dedi.

Yaz Yüzme Kursunda 5-12 yaş aralığındaki çocuklara yüzme dersi veriliyor.

2018 yılı “ Yaz Yüzme Kursu “ sonunda yüzmeyi öğrenen 90 çocuk dan 30 u Çelikler Spor Kompleksinde düzenlenen “Yüzme Şenliği “ nde  kendi yaş guruplarında serbest, kurbağalama ve sırt üstü yüzme, yarışmasında dereceye girebilmek için mücadele etmişlerdi.

2012 yılında kurulan modern ve sürekli ölçümlerle temiz olan havuz yaz başlangıcından bu yana  boş kalmıyor. Sıcaklardan bunalan Pamukovalılar kurs saatleri dışında Çelikler Spor Kompleksi havuzunda serinleme imkanı buluyor.
ETİKET :  Pamukova Çelikler Spor Kompleksinde Yaz Yüzme Kursu başladı

Tümü