-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Cevat Keser’in bitmeyen Zeki Toçoğlu aşkı..!

Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser sosyal medya hesabından canlı yayın yaparak Toçoğlu’nun avukatlığını yapmadığını söyleyip bakın neler neler söyledi..

03:05:50 | 2018-01-05

Yaptığı farklı çıkışlarla gündem olmayı başaran Cevat Keser son canlı yayınıyla yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Pamukova Dolamaç mevkiinde yapılan asfaltlama çalışmalarının ve Büyükşehir Belediyesi'nin asfalt kamyonlarının önünde canlı yayın yapan Keser,  Başkan Toçoğlu'na destek istedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu için canlı yayında neden destek istediği bilinmeyen Cevat Keser'in özellikle ilçeler arasında hizmet adaletsizliği olmadığına vurgu yapması kafaları karıştırdı. Keser'in Toçoğlu aşkı ve canlı yayında " Ben kimsenin avukatı değilim. 35 yıllık siyasi hayatıma dayanarak, bu tecrübenin ışığında sesleniyorum, Zeki Toçoğlu şehir için fırsat. Sakarya için bir  değerdir. Dürüst bir şekilde söylüyorum size kimsenin avukatı da değilim. Kimsenin bekçisi de değilim ama tecrübelerimi ortaya koyarak söylüyorum. Zeki Toçoğlu Sakarya için kıymettir, bir hizmet adamıdır, gönül adamıdır. Zeki Toçoğlu'na sonuna kadar sahip çıkmalıyız. "ifadelerini kullanıp ilçe belediye başkanlarından Toçoğlu'na sahip çıkmalarını istemesinin sebebi merak konusu oldu.

Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser'in Zeki Toçoğlu aşkı, geçtiğimiz yıl Zeki Toçoğlu için Pamukova  Belediye Binasına astığı dev pankart ve Sakarya Valisi Balkanlıoğlunun Pamukova ziyaretinde Zeki Toçoğlu çıkışı dikkat çekmişti.

İŞTE O ANLAR:

ZEKİ TOÇOĞLU İÇİN MUHATARLARLA TATIŞMIŞTI:

siber güvenlikETİKET :  Pamukova Cevat Keser’in bitmeyen Zeki Toçoğlu aşkı

Tümü