-- Adversting 9 --

siber güvenlik

CHP den 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama mesajı..

Pamukova Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Ali Teke, Cumhuriyetin 95'inci yılı nedeni ile bir kutlama mesajı yayınladı..

03:52:57 | 2018-10-29

CHP İlçe Başkanı Teke kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi:

“ Aydınlanmanın ve çağdaşlaşmanın simgesi olan Cumhuriyet, her şeyini kaybetmiş olan bir milletin ulusal bağımsızlığını kazanabilmek için giriştiği milli mücadelenin sonunda kazanılan büyük bir zaferin sonucudur. Bu mücadelenin önderi hiç şüphesiz Mustafa Kemal Atatürk’tür. Türk Milleti Cumhuriyet’le; karanlık yerine aydınlığı, padişahın egemenliği yerine Millet egemenliğini, bağnazlığın ve din tüccarlığının yerine laikliği, dikta rejimi yerine de demokrasi tercihini açıkça ortaya koymuştur.

Cumhuriyetimiz, gerçekleri söylemekten ve savunmaktan korkmayan, fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür gençlerle ve dün olduğu gibi bugün de Cumhuriyet savunucularının ellerinde, omuzlarında yücelmeye devam edecektir.

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 95. Yıl dönümünde, ulusumuzun Cumhuriyet Bayramını büyük bir onur ve kıvançla kutluyor, bizi bir arada barış içinde yaşatan, tarihimizin en büyük çağdaşlaşma ve değişim hamlesi olan Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü, O’nun kahraman silah arkadaşlarını, bu toprakları yurt yapan şehitlerimizi ve gazilerimizi şükranla anıyor, saygılarımı sunuyorum."
ETİKET :  Pamukova CHP den 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama mesajı

Tümü