-- Adversting 9 --

siber güvenlik

CHP den Ramazan Bayramı kutlama mesajı..

Pamukova Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Ali Teke " İçinde bulunduğumuz bu sürecide atlatacağımızı " ifade ederek Ramazan Bayramı dolayısı ile bir kutlama mesajı yayınladı..

16:40:23 | 2017-06-24
siber güvenlik

“11 ayın sultanı Ramazanı idrak ettiğimiz bu günlerde, dünyamızda ve özellikle coğrafyamızda, terörizm, savaşlar, istikrarsızlık ve kaosun her türlüsünü yaşadığımız bir süreçten geçiyoruz. 

Buna bağlı olarak göçler, ölümler, yokluk ve yoksulluklar giderek artıyor.

Tüm bu olumsuzluklardan stratejik merkez konumundaki ülkemiz de doğal olarak fazlasıyla etkileniyor.

Bu nedenle de yurttaşlarımızın kendi yaşamlarıyla ilgili endişe ve kaygıları giderek artarken, yarınlara olan güvenleri de sarsılıyor. 

İlle de şehitlerimizin acısı yüreğimizi yakıyor.

Her gün üçer beşer, dağ gibi yiğitlerimizi, hayatlarının baharındaki fidanlarımızı al bayraklara sarılı tabutlarında ebediyete uğurluyor, rahmet ve dualarımızla toprağa veriyoruz. 

Ancak bizler, yüzyıllardır yurt bildiğimiz Anadolumuzda, tüm bu yaşananlardan daha kötüsünü de gördük.

Hepsinin üstesinden geldik, dolayısıyla bu günleri de geride bırakacağız.

Sadece yapmamız gereken, ulusumuzun birlik ve beraberliğini pekiştirerek; Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde atalarımızın can ve kan vererek kurduğu laik demokratik Cumhuriyetimize ve parlamenter sistemimize sahip çıkmaktır.

Birlikte ve dayanışma içinde, mutluluğun ve umudun paylaşıldığı, umuda attığımız adımların katlanarak çoğaldığı nice bayramlarda buluşmak dileğiyle.. Ramazan Bayramımız kutlu olsun."

siber güvenlikETİKET :   Pamukova CHP den Ramazan Bayramı kutlama mesajı

Tümü