-- Adversting 9 --

siber güvenlik

CHP Gençliğinden Yılmaz Büyükerşen'li kongre..

Cumhuriyet Halk Partisi İl Gençlik Kolları kongresine tek aday giden mevcut başkan Ulaş Yusuf Konyalı güven tazeledi.. Kongreye Eskişehir Büyükşehir Belediye başkanı Yılmaz Büyükerşen onur konuğu olarak katıldı..

02:48:38 | 2018-01-14

Orhangazi Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen Cumhuriyet Halk Partisi İl Gençlik Kolları Kongresine tek aday olarak giden mevcut başkan Ulaş Yusuf Konyalı delegelerden güven oyu aldı.

Kongreye onur konuğu olarak Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof.Dr.Yılmaz Büyükerşen, İl Başkanı Erdoğan Isır ve parti üyeleri katıldı.

Onur konuğu ve konuşmacı olarak katılan Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükerşen,"Bugün İl Gençlik Kollarının kongresi sebebiyle bir araya geldik. Gençlerimize bakıyorum hepsi pırıl pırıl, zekası, kültürü ve en önemlisi de vatanseverliğine bakıyorum. Bayrak Millet sever gençlere temas ettiğimde yeniden umutlanıyorum.Gençlerimiz yarının Türkiye'si olup, içinde bulunduğumuz karanlığın çıkışında en büyük potansiyeli ve en büyük gücüdür" ifadelerini kullandı.

Başkan Yılmaz Büyükerşen, ülke genelinde yapılan ihracat, tarım politikasını, sanayi politikasını değerlendirerek önemli açıklamalarda bulundu.

İşte o açıklamalar:siber güvenlikETİKET :  Pamukova CHP Gençliğinden Yılmaz Büyükerşen li kongre

Tümü