-- Adversting 9 --

siber güvenlik

CHP İl Başkanı Erdoğan Isır Kılıçdaroğlu ve Özkoç’u ziyaret etti..

CHP Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır, Adapazarı İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş ile hem Genel Başkanları Kemal Kılıçdaoğlu’nu hem de CHP Sakarya Miiletvekili ve Grup Başkan Vekili Engin Özkoç’u ziyaret ettiler..

02:11:51 | 2018-01-13

30 Aralık 2017 Tarihinde yapılan İl kongresinde seçilen İl Başkanı Erdoğan Isır, Adapazarı İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş, İl sekreteri Doğu Sarı ve İl Saymanı Gülcan Sarıkaya olmaz üzere Ankara’da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu, Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl’üve Grup Başkan Vekili Engin Özkoç’u  ziyaret ettiler.

CHP Sakarya İl Başkanı Erdoğan ısır yaptığı açıklamada “ Ankara’ya Adapazarı İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş ve iki yöneticimizi alarak iki gün önceden planladığımız gibi Genel merkeze Genel Başkanını ziyaret etmek amacıyla gittiklerini, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’ndan gördükleri ilginin kendileri son derece motive ettiği söyledi.

Isır “ Genel Başkanımız en kısa zamanda Sakarya’ya geleceğini belirterek, Sakarya’da başta Büyükşehir olmak üzere Belediyelerin kazanılmasını bizden istedi” dedi.

Ankara ziyaretlerinin, gerek il yönetimine, gerekse İlçe örgütlerine ve partililere büyük motivasyon sağlayacağını ifade eden Isır, Her zaman ekip ruhuyla çalışan örgütümüzün, bundan sonraki çalışmalarımızı çok olumlu etkileyeceği inancında olduklarını ifade etti..

Başta Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu 'nu ziyaretin ardından  Genel Başkan yardımcısı Tekin Bingöl’e  de görüşen Isır ve beraberindekiler Bingöl’ün misafirperverliğine teşekkür etti.

Grup Başkan vekili Sakarya Milletvekili Engin Özkoç’u da  makamında ziyaret eden Isır, Özkoç’a kongresinden sonra Ayca Taşkent ve Özgür Arık’la birlikte parti adına olan bütünleşmenin CHP Sakarya örgütündeki memnuniyetin üyeler üzerinde ki yansımasını dile getirirken, 2019 yılında yapılacak olan yerel, Başkanlık ve genel seçimlerde Sakarya’da başarılı seçimler geçirecekleri sözünü verdi.

siber güvenlikETİKET :  Pamukova CHP İl Başkanı Erdoğan Isır Kılıçdaroğlu ve Özkoç’u ziyaret etti

Tümü