-- Adversting 9 --

siber güvenlik

CHP İl Başkanı Isır 'Başarılı olacağımızı meydanda kanıtladı..'

CHP İl Başkanı Erdoğan Isır, dün Kent Meydanı’nı dolduran binlerce Sakaryalıya, İlçe Teşkilatlarına teşekkür etti. 'Başarışlı olacağımızı meydan kanıtladı' dedi.. Ak Parti İl Başkanına teşekkür etti ve..

23:32:15 | 2018-06-10

70 YILLARIN ECEVİT MİTİNGLERİ GİBİYDİ

Çok güzel bir miting olduğunu ve arzu ettiğimiz kalabalığa ulaştıklarını söyleyen CHP İl Başkanı Erdoğan Isır, “Bugüne kadar Sakarya’da yaptığımız mitinglerden çok daha kalabalıktı. Çok değerli büyüklerim aradılar, 1970’lerdeki Ecevit mitinglerine benzettiler. Hiç taşımamız yoktu. Alandaki sadece Sakarya halkıydı. Çok sevindirici bir yanı da arkadaşlarımı alanın diğer yanlarına gönderdim Bulvar ve Gar tarafında ki kalabalıklarda meydan kadar vardı” iddiasında bulundu.

ÇOK YORULDUK AMA DEĞDİ

İlçe başkanlarına teşekkür ettiğini söyleyen Isır, “Yöneticilerimiz müthiş çalıştı. Milletvekilimiz müthiş çalıştı, ellerinden geleni yaptılar. Çok yorulduk ama değdi. Hem milletvekili, hem cumhurbaşkanı seçiminde başarılı olacağımız dün meydan ile kanıtlandı. Alanda daraltma asla yoktu. Tamamen sıfıra sıfır yapılmıştı her şey. Kendimize güveniyorduk, örgütüme çok güveniyordum. Çünkü 3 ay gerçekten çok çalıştık. Örgütümün köy köy gezmesinin, köy köy çalışmasının, ilçe başkanlarımın hiç durmamasının bunda çok büyük bir katkısı var” diye konuştu.

İYİ PARTİ MİTİNGİNDE OLACAĞIZ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingi ile ilgili alan kıyaslaması yapmak istemediğini de kaydeden Isır, “16 Haziran’da İYİ Parti Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener gelecek. Dün İYİ Parti İl Başkanımız yanımızdaydı, bizi mitinge davet etti.  Dün meydanda eminim ki İYİ Parti’li kardeşlerimizde vardı. Ben inanıyorum ki Meral Hanım geldiğinde onu dinlemeye benim partililerimde gidecektir. Bizlerde orada olacağız” şeklinde konuştu.

MİLLET İTTİFAKI EL ELE KOL KOLA

Millet ittifakının el ele, kol kola olduğunu dün meydanda da gösterdiğini söyleyen Isır; “ İYİ Parti, Saadet Partisi, Demokrat Parti il başkanları, milletvekili adayları dün meydan dalardı. Kim başarılı olursa olsun hiçbir sıkıntı yok. Toplum artık bir değişim istiyor. Ben il başkanlarıma çok teşekkür ediyorum. Özlediğimiz bir tabloydu. Siyaset samimiyet, içtenlik istiyor. Toplum kavgadan artık sıkıldı, huzur istiyor. Hep Birlikte bunu başaracağız” dedi.

AK PARTİ İL BAŞKANINA TEŞEKKÜR ETTİ

Erdoğan Isır, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç’ın, partisinin mitingine gösterdiği hassasiyete de teşekkür ederek, “Fevzi başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Alanda Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan kalan bazı süslemeler duruyordu. Aradım hemen kaldırttı.  Mitin alanının hemen yanında Adapazarı İlçe Teşkilatları var. Miting saati müzik çalıyorlardı. Yine İl Başkanımızı aradık, sesi kapattırdı. Benim il başkanlarım ile hiçbir sıkıntım yok. Hepsi çok iyi insanlar, hepimiz bu toprağın çocuklarıyız. Düşüncemiz farklıda olsa biz her zaman her yerde oturabiliyoruz”  diye konuştu.

ADAPAZARI BELEDİYESİ ANONS YAPMADI

Cumhurbaşkanı adayları Muharrem İnce mitingini tüm ilçelerde ilçe belediyelerinin anons ederek, halka duyuru yaptığını söyleyen Isır, Adapazarı Belediyesi’nin miting için anons yapmadığını iddia etti. Bu durumun kendilerini üzdüğünün de altını çizen Isır, “Cumhurbaşkanı Erdoğan mitingini defalarca anons eden Adapazarı Belediyesi, bizim mitingimizi anons etmekten neden çekindi? Bu zihniyetle kaybeden kendileri olur. Toplum artık bu işi sevmiyor” sözleriyle, tepkisini dile getirdi.

SASKİ’YE TEPKİ

Isır, son olarak da SASKİ’ye göndermede bulundu. Büyükşehir Belediyesi bünyesinde halkın parası ile kurulan SASKİ’nin, Cumhurbaşkanı Erdoğan geldiğinde en az 2-3 kez tüm abonelere toplu mesaj attığını hatırlatarak; “SASKİ Genel Müdürü’nü bizzat arayıp, aynı hassasiyeti diğer cumhurbaşkanı adayımız geldiğinde de yapmasını istemiştim. Maalesef aynı uygulama bizde yapılmadı. Bizim ödediğimiz vergilerle, bu ayrımı yapmak ne kadar doğru bunu da halkımızın teveccühüne bırakıyorum” dedi.




ETİKET :  Pamukova CHP İl Başkanı Isır Başarılı olacağımızı meydan kanıtladı

Tümü