-- Adversting 9 --

siber güvenlik

CHP'li Özkoç hedeflerini açıkladı: 'Millet İttifakı en az 4..!

CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç erken seçimlerde Sakarya'da hedeflerinin büyük olduğunu belirtti. Özkoç: “Millet İttifakı olarak Sakarya'da 7 vekilliğin en az 3-4'üne talibiz. Bunu başaracağımıza inanıyorum” dedi.

22:04:09 | 2018-05-13

Adapostası'na konuşan CHP Sakarya Milletvekili ve Grup Başkanvekili Engin Özkoç seçimlerle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi ve Demokrat Parti'nin oluşturduğu tüm ülkede olduğu gibi Sakarya'da da büyük heyecan yarattığını belirten Özkoç: "Millet İttifakı olarak Sakarya'da 7 vekilliğin en az 3-4'üne talibiz. Bunu başaracağımıza inanıyorum" dedi.

DESTEĞİ HAK EDİYORUZ

Sakarya'nın her kesiminden telefonlar aldım. Bu ittifakı kurarak tarihi bir işi gerçekleştirdiğimizi söyleyenler bile oldu. Millet İttifakı Sakarya'dan beklediği desteği alarak sandıklarda zirvede yer alacaktır." diye konuştu.

CHP'nin geri kalan süreçte demokrasi adına üzerine düşeni yerine getirdiğini dile getiren Özkoç: "CHP Milletin teveccühünü sonuna kadar hak ediyor. Bir her şeyi milletimiz için yapıyoruz" dedi.

siber güvenlikETİKET :  Pamukova CHP li Özkoç hedeflerini açıkladı Millet İttifakı en az 4

Tümü