-- Adversting 9 --

siber güvenlik

CHP Pamukova da boş durmuyor..

Pamukova CHP ilçe Örgütü, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ile Milletvekili seçimleri için mahalle mahalle gezip vatandaşlarla ve muhtarlarla buluşuyor.

01:28:27 | 2018-06-08

Pamukova Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütü 24 Haziran seçimleri kapsamında, mahalle mahale gezip muhtarlarla bir araya geliyor, partilerinin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin vaatlerini ve Genel Merkezlerinin seçim bildirgesini anlatıyorlar.

CHP İlçe Başkanı Ali Teke ve yönetim kurulu üyeleri Çardak, Cihadiye ve Fevziye Mahallelerinin de vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinleyip, genel merkezlerinin seçim bildirgesini ile Cumhurbaşkanı adayları muharrem İnce’nin vaatlerini anlattılar.

İlçe Merkezinde muhtarlar ile de bir araya gelen CHP liler, muhtarlara CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun muhtarlara gönderdiği mektupları verip sohbet ettiler.

CHP İlçe Başkanı Ali Teke, çiftçilerin mazot, gübre vb. masraflarının her geçen gün daha da arttığını, çiftçilerin ürettiği ürünlerden aldıkları ücretin masraflarını dahi karşılayamaz durumda olduğunu ifade ederek,  AK Partinin iktidar olduğu 15 yılda çiftçiyi bitirme noktasına getirdiğini, 24 Haziran sonrası çiftçilerin rahat bir nefes alarak, ürettiğini kazanan bireyler olacağını ifade etti.
ETİKET :  Pamukova CHP Pamukova da boş durmuyor

Tümü