-- Adversting 9 --

siber güvenlik

CHP Pamukova İlçe Örgütü kadınları unutmadı..

CHP Pamukova İlçe Örgütü 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla, çalışan kadınlara karanfil ve kahve dağıttılar.. CHP lilerin karanfil dağıtımında ilginç bir olay yaşandı..!

00:36:40 | 2018-03-09

CHP Pamukova İlçe Örgütü, İlçe Başkanı Ali Teke, Kadın Kolları Başkanı Melahat Kapucu ve İlçe yönetim kurulu üyeleri ile 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar dolayısı ile Pamukova da, esnaf, memur, tarım işçisi tüm kadınların kadınlar gününü kutlayıp  “ Kadına şiddete hayır ve kadın tacizine hayır “diyerek karanfil ve kahve dağıttılar.

CHP İlçe Başkanı Teke ve Kadın Kolları Başkanı Kapucu kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan kadınlar dahil olmak üzere, İlçede esnaf olarak çalışan, ev kadını olan kadınları ziyaret ettiler. Kamu kurumlarında işi nedeni ile bulunmayan kadınların masalarına karanfil bıraktılar.

Dördüncü kattan sepet sarkıttılar..

Ziyaretin el ilginci ise Elperek Mahallesi Türkocağı Caddesinde yaşandı. CHP lileri ellerinde karanfil ile gören kadınlar bir apartmanın dördüncü katından aşağı iple sepet sarkıttılar. CHP’liler sepetin içine karanfiller ve kahve koydular ve dördüncü kattan aşağıya  sepet sarkıtan kadınların kadınlar gününü kutladılar.

CHP Pamukova İlçe Başkanı Ali Teke “Kadınlarımızın toplumsal yaşamımızın onurlu bireyleri olarak hayatın her alanında kendilerini göstermeleri her şeyden önce günümüzde yaşanılan olumsuzlukları hızla silecektir. Şiddetin, cinayetlerin ve istismarların olmadığı mutlu bir Türkiye hepimizin arzusudur.8 Mart emekçi kadınlar günü kutlu olsun..” dedi.
ETİKET :  Pamukova CHP Pamukova İlçe Örgütü kadınları unutmadı

Tümü