-- Adversting 9 --

siber güvenlik

CHP Sakarya İl Örgütünden Kılıçdaroğlu'na ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır, İl Kadın Kolları Başkanı, İlçe Kadın Kolları Başkanları, İl Gençlik Kolu Başkanı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti..

22:53:51 | 2019-05-08

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır, İl Kadın Kolları Başkanı, İlçe Kadın Kolları Başkanları, İl Gençlik Kolu Başkanı, İlçe Gençlik Kolları Başkanları ve Kadın kollarında, Gençlik Kollarların görev alan üyelerle Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyarete gitti. Ayrıca Cumhuriyet Halk Partisinin Grup toplantısına katıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır yaptığı açıklamada; "Geçen hafta Genel Başkanımız Sayın Kılıçdaroğlu’nu ziyarete İl yöneticilerimiz ve İlçe Başkanlarımızla gitmiştik.

Bu hafta Kadın Kolları ve gençlik Kolları Başkanlarımızla gittik. Sakarya Milletvekilimiz ve Grup Başkan Vekilimiz Engin Özkoç’un yönettiği Cumhuriyet Halk Partisi Grup toplantısına katıldık.

Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na Sakarya Örgütümüzün geçmiş olsun dileklerini ilettik. Haksız bir şekilde iptal edilen İstanbul seçimleri için, iptal edildiği basına düştükten sonra, Üyelerimizden ve Yöneticilerimizden gelen yoğun telefon, mesaj bilgilerini paylaştık.

Örgütümüzün tüm Yöneticileri, tüm üyeleri ve Sakaryalı seçmenlerimiz 23 Haziran da yenilenecek İstanbul seçimlerinde kendilerine hangi görev verilirse onur duyacaklarını, bu görevi ne pahasına olursa olsun yapacaklarını bizlere bildirdiler, bunu Sayın Genel Başkanımıza ilettik" dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır,  Genel Başkanları Kılıçdaroğlu'nun Örgütülerine teşekkür ettiğini ve Cumhuriyet sevdalılarına selamlarını ilettiğini ifade etti.
ETİKET :  Pamukova CHP Sakarya İl Örgütünden Kılıçdaroğluna ziyaret

Tümü