-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Çiftçilere müjde! Resmen açıklandı bir yıl ertelendi!

Pamukova da ÇKS sistemine kayıtlı çiftçilerin Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Borçları İlçe Gıda Tarım ve hayvancılık Müdürlüğüne başvurmaları halinde borçları bir yıl ertelenecek.. Son başvuru tarihi 5 Ocak 2018.. İŞTE DETAYLAR..

00:10:33 | 2017-12-26

Pamukova da Çiftçi Kayıt Sistemine kayıtlı çiftçilerin Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatifine oaln borçları Pamukova İlçe Hasar Tespit Komisyonunun 06 Aralık 2017 sayılı kararı ile bir yıl süre ile ertelendi.

29 Kasım 2017 tarihli resmi gazetede Bakanlar Kurulunun 2017/10935 sayısı ile yayınlanan, çeşitli afetler nedeni ile zarar gören üreticilerin  T.C Ziraat Bankası  ve Tarım Kredi Kooperatifine borç ertelemesine ilişkin yayınlanan karar üzerine, toplanan Pamukova İlçe Hasar Tespit Komisyonu, Ziraat Odasında ÇKS ye kayıtlı Pamukovalı çiftçilerin Ziraat Bankasına ve Tarım Kredi Kooperatifine olan borçlarını bir yıl süreyle ertelenmesine karar verdi.

Buna göre borç ertelemesinden yararlanmak isteyen Pamukova Ziraat Odası ÇKS’ye kayıtlı çiftçiler Pamukova İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatifine 5 Ocak 2018 tarihine kadar başvurmaları gerekiyor. (Levent Tüysüz)

siber güvenlikETİKET :   Pamukova Çiftçilere müjde Resmen açıklandı bir yıl ertelendi

Tümü