-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Cumhurbaşkanı Erdoğan için Sakarya'ya akın ettiler..

Pamukovalılar Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Sakarya Demokrasi Meydanında yaptığı mitinge adeta akın etti..

00:30:07 | 2018-06-06

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27.Dönem Milletvekilliği Genel seçimleri için Sakarya Demokrasi Meydanında  mitingine gelen Cumhurbaşkanı  ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Eroğan’a destek olmak için Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser’in tahsis ettiği otobüsleri doldurup miting alanına akın erttiler.

Mitinge Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Akın, Ak Parti İlçe Teşkilatı, partililer, Belediye Meclis üyeleri, Sivil Toplum Örgütleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 Saat 12’de Belediye Binası önünden, Belediye Başkanı  Cevat Keser'in tahsis ettiği otobüsleri araçları dolduran Pamukovalılar, büyük bir kalabalıkla Demokrasi meydanında yerlerini aldılar.

Büyük bir coşku içinde miting alanında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyen Pamukovalılara Belediye Başkanı Keser miting sonrası teşekkür etti.

Başkan Keser, hedeflerinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Parti'ye  24 Haziranda yapılacak seçimlerde yüzde 70 ve üzerinde oy çıkarmak olduğunu ifade ederek, “Pamukova ve Sakarya yine kendine yakışanı yaptı ve meydanlar hemşerilerimize yetmedi. Bu vesileyle Mitinge katılım sağlayan AK Parti Pamukova Belediye Meclis üyesi arkadaşlarıma, Muhtarlarımıza, STK’larımıza, İlçe Teşkilatımıza, Gençlik ve Kadın Kollarımıza ve bütün hemşerilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum" dedi.
ETİKET :  Pamukova Cumhurbaşkanı Erdoğan için Sakaryaya akın ettiler

Tümü