-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Cumhurbaşkanının mitinginde 3 bin 500 polis görev yapacak

Yarın Sakarya'ya gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için 3 bin 500 polis güvenlik önlemi alacak. Yollar kapanıyor..

01:19:02 | 2018-03-11

Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Sakarya İl Başkanlığı'nın kongresine katılacak. 

6.Olağan İl Kongresi'ne katılacak olan Recep Tayyip Erdoğan helikopter ile Serdivan Kapalı Spor Salonu yanında hazırlanan piste iniş yapacak.

Sakarya Emniyet Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre düzenlenen kongre ve miting programında 3 bin 500 polis görev yapacak. Bu polislerin 2 bini çevre illerden gelecek.

Daha önceki mitinglerde olduğu gibi keskin nişancı Özel Harekat Polisleri çatılarda güvenlik amacıyla hazır bulunacak.

Güvenlik gerekçesiyle yiyecek, içecek, su şişesi, madeni para, saat v.b ile salona girilmeyecek.

Mitingin yapılacağı Serdivan Sakarya Spor Salonu'nun çevresinde ise son rütuşlar yapılıyor.

p>AK Parti 6. Olağan Kongresi'nin gerçekleştirileceği miting alanı ve salonda incelemelerde bulunan Başkan Toçoğlu, "Sayın Cumhurbaşkanımıza bir kez daha yalnız yürümeyeceksin demek, bu kutlu davaya olan inancımızı ve desteğimizi göstermek için kongre salonunu ve miting alanını dolduracağız. Sakarya burada diyeceğiz" dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacağı AK Parti 6. Olağan Kongresi'nin gerçekleştirileceği miting alanı ve salonda incelemelerde bulundu. Başkan Toçoğlu'na AK Parti Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ve partililer eşlik etti.

Sakarya hazır Cumhurbaşkanını bekliyor

Başkan Toçoğlu, "Milletvekilimiz, ilçe başkanımız ve belediye başkanımızla miting alanı ve salonda incelemelerde bulunduk. Miting alanımız ve kongre salonumuz hazır. Sakarya hazır, Cumhurbaşkanımızı bekliyor. İnşallah büyük bir coşkuyla orada olacağız. Cumhurbaşkanımıza Sakarya'nın yanında olduğunu göstereceğiz" dedi.

Sakarya burada diyeceğiz

Başkan Toçoğlu, "Sayın Cumhurbaşkanımıza bir kez daha yalnız yürümeyeceksin demek, bu kutlu davaya olan inancımızı ve desteğimizi göstermek için orada olacağız. Tüm işgalcilere, zalimlere, işbirlikçilere, terör destekçilerine, kumpasçılara karşı milletin, milli iradenin, Cumhurbaşkanımızın yanında olduğumuzu göstermek için kongre salonunu ve miting alanını dolduracağız. Sakarya burada diyeceğiz" diye konuştu.

Yollar trafiğe kapatılıyor.

Tedbirler kapsamında Serdivan AVM-Yazlık kavşağı arasında bulunan yolun bu gün Saat: 10.30 dan itibaren çift yönlü olarak trafiğie kapatılacağı duyuruldu. Vatandaşlar alternatif güzergahları kullanması önerildi.
ETİKET :  Pamukova Cumhurbaşkanının mitinginde 3 bin 500 polis görev yapacak

Tümü