-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Cumhuriyetimizin 94’üncü yılı Pamukova da coşkuyla kutlandı..

Cumhuriyetimizin ilanının 94’yılı Pamukova da Demokrasi meydanında yapılan törenle coşku içinde kutlandı..

17:27:41 | 2017-10-29

Cumhuriyetimizin 94’üncü yılı Pamukova da 28 Ekim 2017 günü Atatürk anıtına çelenk sunumu ile başladı, 29 Ekim Pazar günü ise Saat: 09.30 da Pamukova Kaymakamı Recai Karal’ın tebrikleri kabulü ile devam ettikten sonra Saat: 10.00 da Pamukova Demokrasi Meydanında düzenlenen törenle devam etti.

Pamukova Demokrasi Meydanında Saat: 10.00 da yapılan kutlama programına Pamukova Kaymakamı Recai Karal, Garnizon Komutanı Oktay Eren, Belediye Başkanı Cevat Keser, Pamukova Cumhuriyet Savcısı Şükrü Ünlü'nün yansı sıra, siayasi parti ilçe başkanları, belediye meclis üyeleri, gaziler, sivil toplum kuruluşları, oda başkanları, daire ve okul müdürleri, öğrenciler ile çok sayıda vatandaş katıldı.

 Kutlama programı Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Kaymakam Recai Karal, Garnizon Komutanı Oktay Eren ve Belediye Başkanı Cevat Keser’in öğrenciler ile halkın bayramını kutladıktan sonra, Kaymakam Karal günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yaptı.

İlçede bulunan okullardaki öğrencilerin şiirlerini okumasının ardından, İkizler Whusu sporcuları ve Halk Eğitim Judo takımı gösterilerini yaptı. Program da son olarak yöresel halk oyunlarını sergileyen Fatmahanım Ortaokulu Halk Oyunları ekibi büyük beğeniyle izlendi.

Program çeşitli dallarda dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesi ile son bulurken, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları Saat: 19.30 Kaymakamlık önünden başlayacak fener alayı ve Cumhuriyete bağlılık yürüyüşü ile devam edecek. 

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI BÖYLE KUTLANDI;

siber güvenlikETİKET :   Pamukova Cumhuriyetimizin 94üncü yılı Pamukova da coşkuyla kutlandı

Tümü