-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Cumhuriyetin 95'inci yılında en sönük Fener alayı..!

Cumhuriyetimizin 95’inci yılı kutlamaları çerçevesinde Pamukova da dün akşam düzenlenen Fener Alayı son yıllarda en sönük ve ilgisiz Fener Alayı oldu. Öğrenciler ve az sayıda vatandaşta olmasa..

00:59:27 | 2018-10-30

29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutlama etkinlikleri kapsamında  Pamukova da Kaymakamlık önünden başlayıp Demokrasi Meydanında biten Fener Alayına  Kaymakam Recai Karal,Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü İbrahim Kiraz,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Demir, Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürü Mehmet Atmaca,  Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Akın, CHP İlçe Başkanı Ali Teke, Atatürkçü Düşünce Derneği  Pamukova Şube Başkanı Hüseyin Mercan öğrenciler ve yok denecek kadar vatandaş katıldı.

İlçe protokolünden sadece Kaymakam Recai Karal’ın  olması dikkat çekerken, çok az sayıda vatandaşın katıldığı Fener alayı Kaymakamlık önünden başlayan yürüyüşüne Demokrasi meydanında son verildi. İlgisizlik ve programın kısa kesilmesi sonrası bazı vatandaşlar tepki gösterdiler.

Pamukova da Cumhuriyetimizin 95’inci yılı kutlamaları çerçevesinde düzenlenen Fener alayı son yılların katılımı en az olan ve sönük geçen Fener alayı oldu. (Haber: Levnet Tüysüz)
ETİKET :  Pamukova Cumhuriyetin 95 inci yılında en sönük Fener alayı

Tümü