-- Adversting 9 --

siber güvenlik

D-650 kara yolunda narkotik köpeği ile didik didik aradılar..

Jandarma Ekipleri Pamukova –Sakarya D-650 kara yolunda uyuşturucu arama köpeği “ Akort “un da katıldığı asayiş ve trafik denetiminde araçları didik didik aradı..

21:08:54 | 2017-10-06
siber güvenlik

Jandarma ekipleri Pamukova-Sakarya D-650 Kara yolu Bayırakçaşehir Mahallesinde,bayan Astsubaylar ile 25 personelin katıldığı asayiş ve trafik denetimine Jandarma Narkotik Şube’ye bağlı uyuşturucu arama köpeği “ Akort “ da katıldı araçlar  didik didik aranıp adeta kuş uçurtmadılar

Jandarma Narkotik Timlerine bağlı Uyuşturucu arama köpeği “ Akort" un da katıldığı denetlemelerde, uyuşturucu arama köpeği “ Akort “ un desteği ile araçların bagajlarında rama yapıldı.

103 araç aranırken, araçlarda bulunan 510 şahısın üst araması ve Genel Bilgi Taraması (GBT) yapılırken, 11 araca cezai işlem uygulandı.

Tam donanımlı otomatik silahlı çevre koruması alınan askerler dikkatlerden kaçmazken, durdurulan araçlarda bulunan kişiler bu kırsal yollarda yapılan denetimlerden çok memnun olduğunu söyledi.

Jandarma yetkilileri ise bu tür uygulama ve denetimlerin sık sık yapılacağını belirttiler.(Haber-Foto-Video-Levent Tüysüz)

siber güvenlikETİKET :   Pamukova D-650 kara yolunda narkotik köpeği ile didik didik aradılar

Tümü