-- Adversting 9 --

siber güvenlik

Dart Sporunda başarılar art arda geldi..

Sakarya Okul Sporları Dart Gençler İl Müsabakalarında bir başarı da Pamukova Hürriyet Anadolu Lisesi Erkelerde İl ikincisi Kızlarda ise İl üçüncüsü oldu.. Sakarya’yı bölge finallerinde temsil edecekler..

02:09:15 | 2018-03-24
siber güvenlik

Pamukova Mehmet Atıf Aydın Ortaokulu, Pamukova  Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin ardından Dart Sporunda bir başarıda Pamukova Hürriyet Anadolu Lisesinden geldi..

Pamukova Hürriyet Anadolu Lisesi Kız ve Erkek Dart Takımları Sakarya da 21-22 Mart tarihlerinde 40 takımın katılımı ile gerçekleştirilen Sakarya Dart Gençler İl Müsabakalarında Genç Erkeklerde İl İkincisi, Genç Kızlarda İl üçüncüsü olarak Sakarya İlini Nisan ayında gerçekleştirilecek Bölge Finallerinde Temsil Etme hakkı elde ettiler.

 Okul Müdürü, elde edilen başarıda emeği geçen başta öğrenciler  olmak üzere tüm öğretmenleri  tebrik ederek, “ 31 Mart- 1Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek bölge finallerinde başarı diliyoruz. Hürriyet Anadolu Lisesi ailesine maddi manevî desteğini esirgemeyerek Pamukova da gençlere destek olan Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser' e teşekkür ederiz “ dedi.

siber güvenlikETİKET :   Pamukova Dart Sporunda başarılar art arda geldi

Tümü